ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES Notulen en verslag RMW van 24 april 2025
De raad maatschappelijk welzijn keurt de notulen en het zittingsverslag van de vergadering van 24 april 2025 goed en neemt kennis van het audioverslag.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
KEN Huishoudelijk reglement vast bureau
De raad voor maatschappelijk welzijn neemt kennis van het huishoudelijk reglement van het vast bureau.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
KEN Rapportering financieel directeur visums
De raad voor maatschappelijk welzijn neemt kennis van de rapportering van de financieel directeur over de visums van 2024.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES Aanpassing plaatsing HS-cabine Lange Rechte
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt de notariële akte m.b.t. het recht van opstal tussen De Opdrachthoudende vereniging “Fluvius Zenne-Dijle” en OCMW Begijnendijk op het gelegen Perceel Lange Rechtestraat C116 te Baal, goed.
Vertegenwoordiging algemene vergadering Kanvaz: Rita Huybrechts Peter Spiessens Bert Ceulemans Stien Van der Auwera Margareta Vandenbroeck Julie Van Den Eynde Tom Wouters Shari Hendrickx Herman De Coux Mario Verbeeck Elke Croon Wim De Roover Bob Michiels David Dupont Fredy De Keyser Ann Danckers Bart Sorée Ingrid Stas Martine Ooms Mark Boone David Janssens Wendy De Cock Jill Elsen Peter Spiessens Bert Ceulemans Margareta Vandenbroeck Julie Van Den Eynde Tom Wouters Shari Hendrickx Herman De Coux Mario Verbeeck Elke Croon Wim De Roover Bob Michiels David Dupont Fredy De Keyser Ann Danckers Bart Sorée Ingrid Stas Martine Ooms Mark Boone David Janssens Wendy De Cock Jill Elsen aantal voorstanders: 19 , aantal onthouders: 0 , aantal tegenstanders: 2 Goedgekeurd
Vertegenwoordiger algemene vergadering Kanvaz PVV: Dirk Goossens Peter Spiessens Bert Ceulemans Stien Van der Auwera Margareta Vandenbroeck Julie Van Den Eynde Tom Wouters Shari Hendrickx Herman De Coux Mario Verbeeck Elke Croon Wim De Roover Bob Michiels David Dupont Fredy De Keyser Ann Danckers Bart Sorée Ingrid Stas Martine Ooms Mark Boone David Janssens Wendy De Cock Jill Elsen Peter Spiessens Bert Ceulemans Margareta Vandenbroeck Julie Van Den Eynde Tom Wouters Shari Hendrickx Herman De Coux Mario Verbeeck Elke Croon Wim De Roover Bob Michiels David Dupont Fredy De Keyser Ann Danckers Bart Sorée Ingrid Stas Martine Ooms Mark Boone David Janssens Wendy De Cock Jill Elsen aantal voorstanders: 20 , aantal onthouders: 1 , aantal tegenstanders: 0 Goedgekeurd
ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES Kanvaz - aanstelling vertegenwoordigers
De raad voor maatschappelijk welzijn stelt de OCMW-vertegenwoordigers voor de algemene vergaderingen van Kanvaz aan.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES Kanvaz bv - av van 04 juni 2025
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt de agenda van de algemene vergadering van Kanvaz bv van 04 juni 2025 goed en bepaalt het mandaat van de OCMW-vertegenwoordiger.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES Poolstok - av van 06 juni 2025
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt de agenda van de algemene vergadering van 06 juni 2025 van Poolstok goed en bepaalt het mandaat van de OCMW-vertegenwoordiger.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES OFP Prolocus - av van 17 juni 2025
De raad voor maatschappelijk welzijn neemt kennis van de algemene vergadering van OFP Prolocus van 17 juni 2025 en bepaalt het mandaat van de OCMW-vertegenwoordiger.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES EthiasCo - av van 12 juni 2025
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt de agendapunten voor de algemene vergadering van EthiasCo van 12 juni 2025 goed en bepaalt het mandaat van de OCMW-vertegenwoordiger.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES Interleuven - av van 18 juni 2025
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt de agendapunten van de algemene vergadering van Interleuven van 18 juni 2025 goed en bepaalt het mandaat van de OCMW-vertegenwoordiger.
ZITTING VAN 22 MEI 2025
BES IGO div - av van 27 juni 2025
De raad voor maatschappelijk welzijn keurt de agendapunten voor de algemene vergadering van IGO div van 27 juni 2025 goed en bepaalt het mandaat van de OCMW-vertegenwoordiger.
Publicatie LBLOD
De applicatie "Meeting.burger" helpt lokale besturen bij het aanmaken, annoteren en publiceren van agenda's, besluiten en notulen volgens het principe van gelinkte open data.
Wanneer een publicatie wordt uitgevoerd, wordt er een expliciete "bundel" van het document opgeslagen. Op dat moment is het document inhoudelijk niet meer aanpasbaar door de gebruiker. Deze "bundel" bestaat uit:
De inhoud van de publicatie op het moment dat deze werd uitgevoerd.
Een unieke identificatie van de gebruiker die de actie heeft uitgevoerd.
De tijdstempel waarop de actie werd uitgevoerd.
Al deze gegevens staan op een aparte publicatie omgeving die beveiligd toegankelijk is voor een beperkt aantal personen.