ZITTING VAN 24 JUNI 2025
BES Notulen vast bureau van 17 juni 2025
Het vast bureau keurt de notulen van de vorige vergadering van 17 juni 2025 goed.
ZITTING VAN 24 JUNI 2025
KEN Melding personeelszaken door de algemeen directeur
Het vast bureau neemt kennis van de melding door de algemeen directeur van personeelszaken.
ZITTING VAN 24 JUNI 2025
BES Goedkeuringslijst bestelbonnen 2025/27
Het vast bureau keurt de bestelbonnen van 'Goedkeuringslijst bestelbonnen 2025/27' goed.
David Janssens Ann Danckers Bob Michiels Wim De Roover Herman De Coux Peggy Baeten Peter Spiessens David Janssens Ann Danckers Bob Michiels Wim De Roover Herman De Coux Peter Spiessens aantal voorstanders: 6 , aantal onthouders: 0 , aantal tegenstanders: 0 Goedgekeurd
ZITTING VAN 24 JUNI 2025
BES Verlenging aanstelling wijkwerker
Het vast bureau besluit de aanstelling van een wijkwerker IGO met twee maanden te verlengen vanaf 01 juli 2025, voor het uitoefenen van diverse administratieve taken binnen het OCMW.
ZITTING VAN 24 JUNI 2025
KEN Reg. Organisatienetwerk 4de pijler inburgering
Naar aanleiding van de wetgeving ter bescherming van de persoonlijke levenssfeer wordt dit punt niet openbaar gemaakt.
Publicatie LBLOD
De applicatie "Meeting.burger" helpt lokale besturen bij het aanmaken, annoteren en publiceren van agenda's, besluiten en notulen volgens het principe van gelinkte open data.
Wanneer een publicatie wordt uitgevoerd, wordt er een expliciete "bundel" van het document opgeslagen. Op dat moment is het document inhoudelijk niet meer aanpasbaar door de gebruiker. Deze "bundel" bestaat uit:
De inhoud van de publicatie op het moment dat deze werd uitgevoerd.
Een unieke identificatie van de gebruiker die de actie heeft uitgevoerd.
De tijdstempel waarop de actie werd uitgevoerd.
Al deze gegevens staan op een aparte publicatie omgeving die beveiligd toegankelijk is voor een beperkt aantal personen.